pieniadz.pl

Dzień Darmowej Dostawy 2016

wtorek, 29-11-2016 godz. 15:03

Dzisiaj w Polsce obchodzimy Dzień Darmowej Dostawy. To idealna okazja na zrobienie zakupów przez internet, ponieważ znaczna część punktów handlowych działających on-line nie pobiera dziś opłaty za wysyłkę towarów. Bezpłatne doręczenie obowiązuje do godziny 23:59:59. Tegoroczna edycja jest już 7. rokiem istnienia DDD, a za każdym razem do akcji przystępuje coraz więcej sklepów.
Dzisiaj, 29 listopada, obchodzimy coroczny Dzień Darmowej Dostawy. To już 7. edycja akcji, w której sklepy działające zdalnie zgadzają się wysłać zakupione produkty za darmo. W zależności od konkretnego punktu handlowego, ofertą bezpłatnej wysyłki mogą zostać objęte wszystkie opcje doręczenia, bądź tylko te wybrane. Niektóre sklepy dodatkowo narzucają wymóg dokonania zakupów na określoną kwotę minimalną, od której można skorzystać z darmowej dostawy.

Dzień Darmowej Dostawy to trzeci z kolei dzień na przestrzeni ostatniego tygodnia, kiedy klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty sklepów. To najlepiej pokazuje, jak w ostatnich latach zmieniło się podejście polskich sprzedawców do klientów już przygotowujących się do świąt Bożego Narodzenia. DDD to kolejna tradycja, która przyszła do Polski z Zachodu.

Handlowcy najwyraźniej uświadomili sobie, że w tak wyjątkowym okresie, gdy ich zyski stają się najwyższymi w ciągu roku, warto dodatkowo zachęcić do siebie klientów. Dzięki przemyślanym promocjom i udziale w popularnych akcjach, jak zniżki z okazji Czarnego Piątku, Cyber Poniedziałku czy Dnia Darmowej Dostawy, można pozyskać wielu odbiorców, którzy pozostaną wierni na dłuższy czas.

W tym roku do akcji Dnia Darmowej Dostawy włączyło się ponad 2400 sklepów, czyli było ich mniej więcej tyle samo, co rok wcześniej. Wszystkich sprzedawców, którzy oferują dzisiaj bezpłatną wysyłkę produktów można znaleźć na oficjalnej stronie akcji. Oferty są w nich ważne od pierwszej minuty, czyli od godziny 00:01 do 23:59. Należy jednak pamiętać, że darmowa wysyłka dotyczy wyłącznie zamówień na terenie kraju.

Eksperci zauważają, że dzisiejsza akcja bezpłatnego doręczania zakupów on-line nie musi dotyczyć wyłącznie zakupów przedświątecznych. To również dobra okazja do nabycia wielu innych produktów, które przydadzą się w codziennym życiu. Warto pokusić się też o większe inwestycje, jak choćby zakup mebli.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Dzień Darmowej Dostawy 2016.

Podobne

Kursy walut 2020-08-05

+ więcej
  • EUR euro 4,3979 -0,18%  -0,81gr
  • USD dolar 3,7143 -0,59%  -2,21gr
  • GBP funt 4,8665 -0,33%  -1,63gr
  • CHF frank 4,0810 +0,01%  +0,04gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm