pieniadz.pl

Dziś obchodzimy Dzień Darmowej Dostawy

wtorek, 01-12-2015 godz. 17:05

Dziś po raz kolejny obchodzimy Dzień Darmowej Dostawy, co oznacza, że do 23:59:59 w wielu sklepach internetowych można zrobić zakupy, za które zapłacimy jedynie tyle, ile wskazują na to ich ceny, bez ponoszenia kosztów ich dostawy pod wskazany adres. "Święto" zapożyczyliśmy z USA, gdzie znane jest ono jako Free Shipping Day i obchodzone jest od 2008r. W Polsce Dzień Darmowej Dostawy uznaje 2500 sklepów on-line.
1 grudnia już po raz kolejne obchodzimy Dzień Darmowej Dostawy. Zapożyczone ze Stanów Zjednoczonych obchody zachęcają do korzystania z oferty sklepów internetowych, których spora część w tym dniu proponuje darmową dostawę. W Polsce udział w Dniu Darmowej Dostawy zadeklarowało ok. 2500 punktów handlowych prowadzących sprzedaż zdalną.

W Polsce Dzień Darmowej Dostawy obchodzony jest od 2010r. Zapoczątkował go portal eKomercyjnie.pl, który przeniósł na polski grunt amerykański Free Shipping Day. Amerykanie wprowadzili ten dzień do swojego kalendarza w roku 2008. W Polsce popularność dnia, w którym nie płaci się za doręczanie zakupów on-line jest coraz popularniejszy. W 2008r. do akcji przystąpiło ok. 1000 sklepów, a z każdym rokiem przybywa ich.

Co to oznacza? Dla konsumentów preferujących zakupy zdalne Dzień Darmowej Dostawy jest świetną okazją do kupienia głównie wszystkiego, co dostępne jest w sieci w niskich cenach. Niejednokrotnie okazuje się bowiem, że niska cena detaliczna w Internecie jest przebijana przez koszt doręczenia produktu do domu. Część osób zniechęca się faktem, że dostawa kosztuje ich więcej od samych towarów.

Warto zauważyć, że Dzień Darmowej Dostawy obchodzony jest w czasie, kiedy większość Polaków powoli zaczyna już przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. Warto więc zdecydować się dzisiaj na kupno prezentów choinkowych, dekoracji świątecznych czy akcesoriów kuchennych i składników potraw bożonarodzeniowych.

Niemniej jednak, w Dniu Darmowej Dostawy można kupić tak naprawdę wszystko. Obchodzą go sklepy odzieżowe, elektroniczne, kosmetyczne i wiele innych. Sprawia to, że korzystając z niskich cen w punktach on-line, można zrobić spore zapasy na cały rok.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Dziś obchodzimy Dzień Darmowej Dostawy.

Podobne

Kursy walut 2020-08-10

+ więcej
  • EUR euro 4,4023 -0,26%  -1,16gr
  • USD dolar 3,7393 +0,24%  +0,91gr
  • GBP funt 4,8904 +0,05%  +0,26gr
  • CHF frank 4,0843 -0,03%  -0,13gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm