pieniadz.pl

Pretendent do fotelu prezydenta oskarżony o wieloletni romans

wtorek, 29-11-2011 godz. 09:09

Herman Cain
Herman Cain, jeden z republikańskich kandydatów do prezydentury, został oskarżony o utrzymywanie przez 13 lat związku pozamałżeńskiego. Zarzuty te mogą być równoznaczne z końcem jego szans w zmaganiach o uzyskanie nominacji kandydata na prezydenta z ramienia Republikanów.
Polityka oskarżyła bizneswoman z Georgii, która - jak twierdzi jedna ze stacji telewizyjnych w Atlancie - nazywa się Ginger White. Kobieta stwierdziła w relacji zamieszczonej na stronie internetowej telewizji, że wiedziała, iż Cain jest żonaty. - Zdawałam sobie również sprawę, że zaangażowałam się w bardzo niewłaściwy związek – przyznała.

Republikanin zdecydowanie odrzucił te zarzuty. - Nie zrobiłem nic złego. Nie utrzymywałem związku (pozamałżeńskiego). Nie powiem nic więcej, dopóki nie dowiem się o co chodzi – oznajmił. Szanse Caina na nominację rosły do momentu, w którym została oskarżony o seksualne molestowanie kilku kobiet kiedy był wysokim funkcjonariuszem Krajowego Związku Restauratorów. Następnie w jednym z wywiadów skompromitował się niewiedzą na temat konfliktu w Libii. Wszystko to nastąpiło w ciąg miesiąca.


Od tego czasu jego notowania pikują. Obecnie wyprzedza go były spiker Izby Reprezentantów - Newt Gingrich i były guberantor stanu Massachusetts - Mitt Romney.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

Brak komentarzy do Pretendent do fotelu prezydenta oskarżony o wieloletni romans.

Podobne

Kursy walut 2020-07-02

+ więcej
  • EUR euro 4,4659 +0,44%  +1,94gr
  • USD dolar 3,9528 -0,16%  -0,63gr
  • GBP funt 4,9500 +0,93%  +4,57gr
  • CHF frank 4,1920 +0,28%  +1,16gr

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm