pieniadz.pl

Anna Grodzka przechodzi do innej partii

sobota, 28-06-2014 godz. 11:11

Zgodnie z informacją, jaka wczoraj pojawiła się w mediach, posłanka Anna Grodzka postanowiła zmienić partię i przejść z Twojego Ruchu, któremu przewodzi Janusz Palikot do Partii Zielonych. Grodzka podkreśliła, że podjęła decyzję kierując się przekonaniami i chęcią wzięcia udziału w budowaniu ciekawej, szerokiej koalicji będącej alternatywą dla obecnego rządu.
Anna Grodzka, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny politycznej postanowiła opuścić partię, z którą była związana od 2011r. Od teraz ma należeć do Partii Zielonych, bo – jak stwierdziła – ich program jest jej bliższy.

Grodzka stwierdziła, że Zieloni mają wiele do przekazania polskiemu społeczeństwu, a to sprawia, że dają swoim członkom szansę na rozwój. Posłanka zakłada, że właśnie z tym ugrupowaniem będzie można dotrzeć do młodszych i postępowych obywateli, których mentalność regularnie się zmienia. Program Zielonych ma być wyjściem naprzeciw oczekiwaniom współczesnych Polaków.

Dawna członkini Twojego Ruchu twierdzi, że Zieloni mogą mieć wkrótce wielkie znaczenie w polskim życiu politycznym. Przede wszystkim, kierują się w pełni demokratycznymi zasadami, a do tego jest to ugrupowanie postępowe i pełne zapału, by podjąć wyzwanie, jakim jest próba dojścia do zrównoważonego rozwoju oraz sprawiedliwej polityki gospodarczej.

Chociaż posłanka Grodzka będzie oficjalnie należała do Partii Zielonych, to jednak pozostaje w klubie poselskim Twojego Ruchu. Jak podkreśla, wciąż jeszcze ma wiele do zrobienia w ugrupowaniu założonym przez Janusza Palikota. Najważniejszą kwestią będzie dokończenie projektów dotyczących nowelizacji prawa pracy, nowelizacji ustawy o uzgadnianiu płci oraz ustawy o ochronie lokatorów.

Jak podkreśla Anna Grodzka, z członkami Twojego Ruchu, jak i samym Palikotem nadal łączą ją przyjazne stosunki. Nie opuszcza ugrupowania w złości i nie jest zawiedziona działaniami partii, jednak chce znaleźć coś nowego, co stanie się dla niej ciekawszym wyzwaniem politycznym.

Dodaj komentarz

Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się
zarejestrować lub .

Komentarze:

polskagola (04.07.2014 09:34)

ok

Podobne

Kursy walut 2024-02-29

+ więcej

www.Autodoc.pl

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm